Sortuj według

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Odległości są podawane w linii prostej. Droga pokonywana pieszo/samochodem może być dłuższa. Prosimy skorzystać z opcji planowania dojazdu do obiektu, aby skalkulować optymalną trasę.
Kod obiektu: HR5280.201.1

Apartamenty ★★★

Chorwacja » Dalmacja Środkowa - wyspy » Šolta/Nečujam

5 llość osób / 3 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

od PLN 1 420,00 za obiekt za 7 nocy + dodatkowe koszty (jeśli występują)
Szczegóły oferty
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Kod obiektu: HR5280.200.1

Apartamenty ★★★

Chorwacja » Dalmacja Środkowa - wyspy » Šolta/Nečujam

5 llość osób / 3 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

Średni 1 ocena
Wakacje przeznaczne dla par. Apartament usytułowany był w "piwnicy" jednak czysty z pełnym wyposażeniem. Kolejnym minusem było błędne okazane zdjęcie w oferie - bez adnotacji " zdjęcie przykładowego lokalu". Pokój z widokiem na budynek oddalony o ok. 2 metrów a na zdjęciu pokazany był widok na drzewa. Sypialnia ciemna bez światła dziennego (widok na mur w odległosi ok metra). Apartament przeznaczony dla 5 osób , jednak bardzo mały boiler nie pozwala na zmieszkanie tylu osób. Przy pełnym bolierze mogła sie wykąpać jedna osoba z ciąglym zakrecaniem i oszczędzaniem ciepłej wody. Kolejna osoba mogła się wykąpać po ok 2 godzinach. Przy małych dzieciach był to powazny problem. Poza tym w ofercie było napisane, że w pobliżu plac zabaw dla dzieci. Oczywiście jest, ale w stanie krytycznym, brak huśtawek, karuzel i jakiej kolwiek atrakci dla dzieci. W przeszłosi ten plac zabaw mógł wyglądać jak prawdziwy plac zabaw. Kolejnym minusem i niekompetencją wynajmującego było napisane w ofercie, że na terenie kompleksu mieści się wypożyczalnia rowerów wodnych - niestety nic takiego nie było. Poza tym apartament godny polecenia dla tych co nie potrzebują dużej ilości światła dziennego bo i tak większośc czasu spędza sie na pięknej plaży. Tak jak pisałam czysty z pełym wyposażeniem.
od PLN 1 249,00 za obiekt za 7 nocy + dodatkowe koszty (jeśli występują)
Szczegóły oferty
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie