Nowe biuro lokalne w Saint Malo

Interhome, specjalista w wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych, otworzył właśnie pierwsze biuro lokalne w Bretanii. Znajduje się ono w Saint Malo, jednym z najbardziej popularnych turystycznie miast tego regionu.  W tej portowej miejscowości nad kanałem La Manche oferujemy aktualnie około 40 obiektów noclegowych. Stanowią one idealną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych zabytków i atrakcji turystycznych, a także wypoczynku nad morzem. Domy i apartamenty w Bretanii

Bretania, położona w północno-zachodniej Francji słynie z pięknych krajobrazów, skalistego wybrzeża Atlantyku, spokojnych wiosek, portowych miasteczek, celtyckiej historii, świeżych muli z frytkami, naleśników oraz cydru. Z pewnością jest to ciekawa propozycja dla wszystkich turystów, którzy preferują mniej utarte szlaki.

W całej Francji Interhome może pochwalić się 28 biurami lokalnymi. Większość z nich zlokalizowana jest na południu kraju, w Langwedocji-Roussillon oraz na Lazurowym Wybrzeżu. W każdym z nich nasi pracownicy zapewniają wsparcie nie tylko w trakcie  zakwaterowania, ale także podczas całego pobytu. Udzielają praktycznych porad, co warto zobaczyć w okolicy, jak przemieszczać się po regionie i czego spróbować w lokalnych knajpkach. Zapraszamy do Francji!