Interhome z własnym blogiem

Specjalista w wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych uruchomił niedawno swój blog, na którym pracownicy Interhome dzielą się swoją pasją do podróży oraz wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej.

Blog InterhomePo kilkuletniej obecności w różnych kanałach social media, na początku tego roku przyszedł czas na stworzenie własnego bloga. Nasi pracownicy udzielają na nim osobistych rekomendacji podróżniczych, zamieszczają wskazówki odnośnie interesujących wydarzeń i ofert specjalnych oraz dzielą się ciekawostkami zza kulis branży turystycznej. Oprócz Polski, blog – skierowany do Klientów oraz wszystkich miłośników podróży – otwarty został także w Szwajcarii, Francji oraz Holandii. Planowane są również wersje belgijska oraz niemiecka.

Inicjatorem projektu jest Marc Isler, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, odpowiedzialny za ponowny rozwój kanału online w ubiegłym roku. „Nasz nadrzędny cel to bycie postrzeganym w Europie jako specjalista w wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych”, tłumaczy. „Tak jak w innych kanałach social media, tak i na blogu chcemy rozpocząć indywidualny dialog z naszymi Klientami i wszystkimi zainteresowanymi tematyką wynajmów wakacyjnych oraz zaoferować im dodatkową wartość poprzez naszą wiedzę ekspercką”. Podkreśla istotną rolę 55 biur lokalnych w całej Europie, które posiadają ogromną wiedzę o poszczególnych regionach turystycznych.

Szczegóły: http://blog.interhome.pl/

Pobierz informację prasową