500 nowych obiektów w Chorwacji

Na sezon letni 2014 przygotowaliśmy dla Państwa miłą niespodziankę – znacznie powiększyliśmy naszą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji. Nowe obiekty zlokalizowane są w najbardziej popularnych pod względem turystycznym regionach Chorwacji czyli na półwyspie Istria, w Dalmacjach PółnocnejŚrodkowej i Południowej, a także na wyspach, takich jak KrkHvar, Rab, czy Pag.

Domy i apartamenty w Chorwacji

Dlaczego warto wybrać się nad Adriatyk? Ogromnymi atutami Chorwacji są jej wyjątkowe walory geograficzno-przyrodnicze: turkusowe morze z przejrzystą wodą oraz piękne parki krajobrazowe. Kolejne to smaczna kuchnia, liczne zabytki, dobre warunki do uprawiania sportów wodnych, a także co najważniejsze mocno świecące słońce i przyjazna pogoda. Dla polskich turystów atrakcyjne jest także stosunkowo bliskie położenie, co umożliwia dojazd samochodem (aczkolwiek w ofercie tanich linii lotniczych pojawia się coraz więcej korzystnych połączeń z Chorwacją, z których również można skorzystać).

Planując wakacje w tym pięknym, a zarazem ciekawym pod względem kulturowym kraju, zachęcamy do skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez Interhome. Dom lub apartament z widokiem na morze – to jest możliwe!