Nowa strona – szybsza i prostsza rezerwacja wymarzonego domu lub apartamentu wakacyjnego!

Wyszukaj i zarezerwuj wybrany dom wakacyjny szybciej i łatwiej niż wcześniej! Nasz nowy e-sklep oferuje uproszczone wyszukiwanie, nowoczesną szatę graficzną z atrakcyjnymi zdjęciami apartamentów i domów wakacyjnych a także wiele nowych, przydatnych funkcjonalności. Na stronie głównej znajdują się ciekawe wakacyjne inspiracje (np. wille z basenem lub górskie kwatery tuż przy wyciągu) oraz oferty specjalne. Odkryj nasz nowy sklep online. Powodzenia!

 

Nasze nowe funkcjonalności w telegraficznym skrócie:

 

Wyszukiwanie – uprościliśmy wyszukiwanie - szukana fraza jest teraz automatycznie uzupełniana lub sugerowane są alternatywy. Zobacz na filmie jak to działa:

Wyszukiwanie za pomocą mapy – już po kilku kliknięciach wyszukiwanie z mapy Google umożliwia sprawdzenie lokalizacji danego obiektu wakacyjnego w wybranej miejscowości. Możliwe jest także zaawansowane wyszukiwanie apartamentów na przykład przy  wybranym jeziorze, w pobliżu Matterhorn lub obok konkretnego zabytku. Zobacz na filmie jak to działa: 

Ulubione  – użyj tej funkcjonalności by porównać wybrane domy i apartamenty wakacyjne, zebrać je w osobisty katalog (format PDF) lub polecić znajomym. Zobacz na filmie jak to działa:Planowanie podróży – wystarczy podać klika danych, by otrzymać plan dojazdu, czas podróży z oglądanego obiektu do lotniska lub dworca kolejowego w wybranej miejscowości turystycznej. Zobacz na filmie jak to działa: 

Notatka prasowa:

PDF Nowy sklep online Interhome