Interhome powiększa ofertę w Skandynawii: 10.000 nowych domów i apartamentów

Dzięki  współpracy z firmą DanCenter Interhome poszerzyło swoją ofertę o obiekty wakacyjne w Norwegii i Szwecji oraz powiększyło ofertę w Danii. DanCenter dysponuje 10.000 obiektami wakacyjnymi w Skandynawii, które od teraz są możliwe do rezerwacji za pośrednictwem Interhome. W zamian za to DanCenter będzie również pośredniczył w wynajmie obiektów wakacyjnych z bogatej oferty Interhome.  

 Thomas Kirchhofer, Head of Purchasing w Interhome, powiedział: „ Dla nas ta współpraca do podwójna korzyść. Po pierwsze dzięki DanCenter możemy zaproponować naszym Klientom bogaty wybór propozycji w NorwegiiSzwecji i Danii: od komfortowych domów na rodzinne wakacje po łodzie zaadaptowane na mieszkania, a po drugie liczymy na to, uda się zainteresować Klientów z krajów skandynawskich ofertą Interhome w innych częściach Europy.”

 Steen Seitner CEO Dan Center ocenia Interhome jako „doskonałego partnera o bardzo podobnej filozofii biznesu”. Obie firmy będą tworzyć te same wysokie standardy w zakresie jakości - od starannego wyboru domów i apartamentów wakacyjnych po doskonałą obsługę Klienta.

Dan Center ma ponad 55 lat doświadczenia w branży wynajmu domów i apartamentów na wakacje. W swojej ofercie ma około 10.000 obiektów wakacyjnych w Danii, Norwegii, Szwecji i Niemczech.