Zimowy konkurs Interhome i Radia Zet

16.09.2013 ruszył zimowy konkurs „Interhome w od A do Zet”.  Przez najbliższe  3 tygodnie w porannym programie Radia Zet „Dzień Dobry Bardzo”, emitowanym od poniedziałku do piątku od 5:30 do 9:00  można wygrać tygodniowe, zimowe pobyty w górach w apartamentach wakacyjnych Interhome.

 Wszyscy miłośnicy zimowych szaleństw na stoku mogą wziąć udział w tej  zimowej zabawie Interhome i Radia Zet. Przy odrobinie szczęścia i wiedzy można wygrać niezapomniany urlop w górach dla siebie i najbliższych. Do wygrania są pobyty w czterogwiazdkowych apartamentach Interhome w Austrii i w Polsce w tak znanych regionach narciarskich jak Laengenfeld, Radstadt, Hippach, Neustift, Kaltenbach-Stumm, Keutschach Woerthersee oraz Zakopane.

 Ferie  w górskim domu lub apartamencie to idealna forma wypoczynku. W gronie najbliższych osób można spędzić beztroski czas na stoku a po takich całodniowych szaleństwach zrelaksować się w zaciszu własnego apartamentu lub domku z widokiem na ośnieżone szczyty. Wspólnie przygotowywane posiłki, długie wieczory spędzane na rozmowach czy grach towarzyskich, żadnych ścisłych terminów - taki swobodny urlop gwarantuje najpiękniejsze wspomnienia.

 Więcej informacji na temat konkursu: //www.radiozet.pl/Programy/Dzien-Dobry-Bardzo/Blog/Regulamin-konkursu-Interhome-w-Od-A-do-ZET