Sortuj według

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: AT5611.210.1

Apartamenty Haus Toferer ★★★★

Austria » Großarltal » Grossarl

6 llość osób / 4 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

Bardzo dobry 6 oceny
Prostorné, čisté, milá paní domací - vše OK. Ubytování v dosahu lyžařských středisek Alpendorf 10 km a Grossarl 1,5 km. Velmi příjemné ubytování a dobrá komunikace s majiteli domu.
od PLN 2 018,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Ocena domów i apartamentów według naszych klientów: Grossarl - 4.3 na 5 możliwych punktów. Ocena jest średnią z następującej liczby indywidualnych opinii: 6