Top-Rated

Apartamenty Željka

Do 6 osób

4 liczba pokoi

3 sypialnie

1 łazienkaOpis

Wnętrze

4-pokojowe mieszkanie 120 m2, na podwyższonym parterze. Salon/jadalnia 30 m2 z TV (TV z płaskim ekranem), klimatyzacją. Wyjście na taras. 1 pokój z 2 łóżkami (90 cm, o długości 190 cm). 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (180 cm, o długości 200 cm). Wyjście na taras. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (140 cm, o długości 200 cm). Wyjście na balkon. Otwarta kuchnia (piekarnik, zmywarka do naczyń, 4 palniki – kuchenka z płytą ceramiczną, zamrażarka). Prysznic/WC, podwójna umywalka. Balkon 4 m2, taras 16 m2 (częściowo zadaszony). Meble ogrodowe. Do dyspozycji: pralka, łóżko dla dziecka, suszarka do włosów. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis). Miejsce w garażu (2 samochody). Informacja dodatkowa: niezależne wejście.

Dom/Rezydencja

Matulji: Dom z 2 mieszkaniami "Željka". 1.7 km od centrum Matulji, 3.3 km od centrum Opatija, spokojne położenie, 3.3 km od morza, 3.3 km od plaży, otoczony zielenią. Do wspólnego użytku: działka 1'400 m2 (ogrodzona) - krzewy. Do indywidualnego użytku: taras (30 m2), meble ogrodowe, grill. W domu: dostęp do internetu. Sklep wielobranżowy 550 m, restauracja 900 m, plaża żwirowa 3.3 km, publiczne kąpielisko 3.3 km, plaża betonowa 3.3 km. Do indywidualnego użytku:kuchnia na zewnątrz (4 palniki, piekarnik, zmywarka do naczyń). Tawerna ze stołem jadalnym.

Informacje na temat odbioru kluczy otrzymają Państwo z dokumentami podróży.


Położenie

Chorwacja, Kvarner, Opatija, Opatija/Matulji


Dostępność i ceny (za dom lub apartament dla podanej liczby osób)

Prosimy kliknąć w kalendarzu na preferowaną datę przyjazdu i wybrać długość pobytu. Wyświetli się cena oznaczająca koszt wynajęcia dla wszystkich osób w wybranym terminie.


Przegląd kosztów


Opinie Klientów - Apartamenty Željka