Apartamenty i domy wakacyjne w Chorwacji

Polecamy

Turyści z różnych zakątków świata zjeżdżają się do Chorwacji, ponieważ wybrzeże Morza Adriatyckiego należy do jednych z najbardziej słonecznych regionów. Wakacje w apartamencie w Chorwacji są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wycieczek - to przede wszystkim gwarancja swobody i doskonałej zabawy.

Rozbudowana linia brzegowa Dalmacji oraz lazurowe wody stwarzają idealne warunki do uprawiania żeglarstwa, pływania i nurkowania, a malownicze miasta pełne zabytków ściągają tutaj turystów głodnych wiedzy na temat historii i kultury Chorwacji. Ponieważ miłośników spędzania wakacji w Chorwacji z roku na rok przybywa, przygotowaliśmy bogatą ofertę komfortowych, zlokalizowanych blisko plaży domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji. Nie zabraknie tutaj gorącego słońca oraz błękitnych wód morskich. 

 

oldtown

>> Istria - plaże i zwiedzanie 

 Dalmatien-s

>>Apartamenty Dalmacja Północna

 view over bay

>>Domy Dalmacja Środkowa

 

>>Kwatery Kvarner

 Dalmatien_Islan-w

>>Noclegi Dalmacja Południowa

 island

>>Wyspy: Kvarner, Dalmacja Płn.,  Dalmacja Śr., Dalmacja Płd.

 

Przypominamy również, że chociaż w ścisłym sezonie większość właścicieli preferuje rezerwacje na 7 noclegów lub wielokrotność (w systemie sobota-sobota), to poza sezonem możliwe są zarówno nietypowe pobyty, np. na 10 noclegów, jak i krótkie wyjazdy weekendowe na 3-5 dni.

Jeśli nie dysponują Państwo nadmiarem wolnego czasu lub macie trudności ze znalezieniem odpowiedniego domu we Włoszech, z przyjemnością przygotujemy i wyślemy Państwu mailem indywidualny zestaw ofert, oczywiście całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco! Wystarczy podać nam kryteria, które powinien spełnić ten wymarzony dom lub apartament wakacyjny. Zamawiam "ofertę szytą na miarę".

Chętnie prześlemy także katalog papierowy, który stanowi nieocenioną inspirację przy planowaniu bliższych i dalszych podróży. Zamawiam katalog.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania pod numerem telefonu 22 624 23 84 (od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-19:00).

Nasze oferty w Chorwacji:

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: HR2200.109.5

Apartamenty Nika ★★★

Chorwacja » Istria » Umag

4 llość osób / 2 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Doskonały 1 ocena
od PLN 887,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Kod obiektu: HR4910.330.6

Apartamenty Andjelka ★★★★

Chorwacja » Dalmacja Środkowa » Trogir/Okrug Gornji

2 llość osób / 2 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Doskonały 3 oceny
od PLN 1 284,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Kod obiektu: HR4910.330.3

Apartamenty Andjelka ★★★★

Chorwacja » Dalmacja Środkowa » Trogir/Okrug Gornji

3 llość osób / 2 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Doskonały 2 oceny
od PLN 1 499,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Kod obiektu: HR4400.120.5

Apartamenty Rina ★★

Chorwacja » Dalmacja Środkowa » Vodice

2 llość osób / 1 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Doskonały 2 oceny
od PLN 703,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Kod obiektu: HR3955.110.7

Apartamenty Melandura ★★

Chorwacja » Dalmacja Północna - wyspy » Pag/Dinjiška

4 llość osób / 1 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Doskonały 1 ocena
od PLN 1 100,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Chorwacja - państwo w Europie Południowej - nie zawsze stanowiła obszar atrakcyjny turystycznie. Dopiero po uzyskaniu niepodległości w 1991 roku i odłączeniu się od Jugosławii, sektor turystyczny zaczęto odbudowywać. Dziś Chorwacja jest jednym z najchętniej odwiedzanych państw, przyjeżdżają tu turyści z całego świata. O popularności tego kraju decydują przepiękne krajobrazy, niezawodna pogoda i wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Najwięcej domów i apartamentów wakacyjnych w Chorwacji znajduje się na wybrzeżu. Dom wakacyjny w Chorwacji można znaleźć także przy Parku Narodowym Jezior Plitwickich. Chorwacja skupia w swym obrębie ponad tysiąc wysp, warto więc zatrzymać się dłużej w mieszkaniu wakacyjnym w Chorwacji i odwiedzić urokliwe, niezamieszkane tereny, kuszące bujną roślinnością i czystą wodą.

Chorwacja kusi przede wszystkim Wybrzeżem Dalmatyńskim oraz Półwyspem Istria. To właśnie w tych rejonach najlepiej wynająć dom wakacyjny w Chorwacji. Zatrzymując się na wybrzeżu zyskujesz łatwy dostęp do najpiękniejszych miejsc oraz do największych wodnych atrakcji, takich jak: żeglarstwo, spływ kajakiem, czy nurkowanie. Domy i apartamenty wakacyjne w Chorwacji usytuowane są nad samym morzem - rezerwuj kwaterę już dziś i ciesz się bliskością czystej plaży! Niesamowitych wrażeń dostarcza także podróż promem i zwiedzanie licznych wysp, a jeśli wolisz wypoczynek na suchym lądzie - z pewnością wybierzesz coś spośród wielu pieszych i rowerowych szlaków górskich. Warto poszukać mieszkania wakacyjnego w Chorwacji w pobliżu Jezior Plitwickich - to właśnie tamtejsze widoki zapierają dech w piersi i sprawiają, że poczujesz się jak w raju.