Apartamenty wakacyjne w Czechach

Polecamy

Planujesz wyjazd do Czech? Już dziś pomyśl o tym, gdzie zanocować w Czechach. Bogata oferta Interhome sprawia, że jest w czym wybierać. Już dzisiaj zarezerwuj apartament wakacyjny w Czechach i oczekuj na naprawdę udany urlop - apartamenty z prywatnym wejściem, własną wyposażoną kuchnią dają prawdziwe poczucie niezależności i swoobdy. 

Przeszło 50 lat doświadczenia, profesjonalna obsługa oraz tylko sprawdzone oferty to tylko część naszych atutów. W naszej ofercie znajdziecie mieszkania wakacyjne w Pradze blisko centrum oraz noclegi wymarzone na błogi wypoczynek na łonie natury: w pobliżu tras wędrówek pieszych lub gorących źródeł, których nie brakuje u naszych południowych sąsiadów. Sprawdź np. piękny Harrachov lub  Tanvald.

Przypominamy, że wszystkie ceny oznaczają koszt wynajęcia domu lub apartamentu na tydzień dla wskazanej liczby osób. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania pod numerem telefonu 22 624 23 84 (od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-19:00).


★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: CZ1104.21.1

Apartamenty Zelený pruh

Czechy » Praga i okolice » Praga/4

4 llość osób / 3 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

od PLN 2 583,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Nowe
Kod obiektu: CZ1110.45.1
33%

Apartamenty V Olšinách

Czechy » Praga i okolice » Praga/10

6 llość osób / 4 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

od od PLN 3 988,00 oszczędzasz 33% PLN 2 672,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie