SIGNAL IDUNA - Warunki Ubezpieczenia KL+NNW oraz ryzyka specjalne.

Warunki, druki bezpośrednio do pobrania i wydrukowania ze strony.

SIGNAL IDUNA - Warunki Ubezpieczenia KL+NNW oraz ryzyka specjalne

 

 

Hertz - Sprawdź i zarezerwuj!

Hertz – wynajem samochodów w blisko 150 krajach, 8500 punktów wynajmu, w tym punkty zlokalizowane na wszystkich dużych międzynarodowych lotniskach. Bogata flota samochodów od małych ekonomicznych do 7-9 osobowych minibusów.Specjalna oferta dla Klientów Interhome - CDP 698998 – 10% rabatuSkorzystaj z wyszukiwarki lub skontaktuj się z firmą Hertz:Centralne Biuro Rezerwacji Hertz w Warszawie:

tel. (22) 50 01 620, 800 1 43789

e-mail: rezerwacje@hertz.com.pl

Hertz - Sprawdź i zarezerwuj!

 

Moja Szwajcaria - Transfer Ticket

Transfer Ticket

Najlepszy i najtańszy sposób na dotarcie do celu. Bezpośrednie pociągi z lotnisk w Zurychu i Genewie oraz z dworca w Bazylei szybko i wygodnie zawiozą Państwa na miejsce wypoczynku w górach. Stała, zryczałtowana cena w obie strony: 127 CHF w 2 klasie (ok. 350 PLN), 192 CHF w 1 klasie (ok. 530 PLN). Dzieci do 16 lat z co najmniej jednym z rodziców podróżują bezpłatnie w ramach tzw. Family Card. Z voucherami Fly Rail Baggage przed odlotem z Polski mogą Państwo nadać bagaż, łącznie z nartami, i odebrać w miejscowości docelowej.

Sprzedaż biletów Transfer Ticket i pozostałych biletów na przejazdy po Szwajcarii oraz voucherów na bagaż w Polsce.Moja Szwajcaria - Transfer Ticket