Nasza jakość

Interhome Quality checkInterhome gwarantuje: serwis i jakość. Każdy obiekt jest gruntownie sprzątany i przygotowywany na przyjazd Gości. Nasze obiekty są również przez nas regularnie kontrolowane. Nasze gwiazdki: wewnętrzy system przyznawania gwiazdek Interhome gwarantuje pewne i zgodne z opisem zakwaterowanie. Stawiamy przed właścicielami domów i apartamentów wysokie wymagania. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu wymarzone wakacje.


★★★★★
Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.
Pokaż wszystkie

★★★★
Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie. Przeznaczone są dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na jakość i luksus.
Pokaż wszystkie

★★★
Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki. Przeznaczone dla gości ceniących wysoką jakość.
Pokaż wszystkie

★★
Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych. Przeznaczone dla gości bez większych wymagań, kładących nacisk na funkcjonalność.
Pokaż wszystkie


Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji. Dla gości bez większych wymagań dotyczących komfortu mieszkaniowego i z planowanym małym budżetem.
Pokaż wszystkie

Brak gwiazdek

Pracownik Interhome nie dokonał jeszcze wizytacji takich obiektów dlatego nie zostały one oznaczone ilością gwiazdek.

Pokaż wszystkie