Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Więcej informacji
 • Własny dojazd
 • Poczucie prywatności w domu wakacyjnym
 • Swoboda i niezależność
 • Kontrola czystości
 • Odbiór kluczy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
 • Indywidualna opieka na miejscu

Kontakt z Interhome

+48 22 642 23 84
Ulubione (0) Ostatnio oglądane
 1. Strona główna
 2. O nas
 3. Profil firmy

Profil firmy

Kierownictwo

 • Jörg Herrmann, Chief Executive Officer (CEO)        
 • Marcello Bologna, Chief Financial Officer (CFO)        
 • Roger Müller, Chief Content Officer (CCO)
          

Historia Interhome

2019 Interhome wraz z siostrzaną firmą Interchalet rozpoczynają wspólną działalność pod nazwą „HHD AG”. Nazwy Interhome i Interchalet pozostają nadal w użyciu jako nazwy własne marki znane w branży turystycznej. Jörg Herrmann przejmuje kierownictwo HHD AG jako dyrektor generalny.

2018 Interhome odnotował wzrost liczby turystów. Z wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych Interhome skorzystało już 730.000 osób.

2017 Interhome i Interchalet zacieśniają współpracę. Koni Iten odchodzi na emeryturę, CEO grupy Hotelplan, Thomas Stirnimann, przejmuje tymczasowo jego obowiązki. Tymczasem liczba klientów Interhome wzrasta o 5%, do 695,000.2016 Interhome kontynuuje swoją udaną podróż. Po raz pierwszy w swojej historii połączył rekordową liczbę ponad 660 000 turystów z ich wymarzonym domem wakacyjnym. Zafakturowane obroty wzrosły do wysokości 186 milionów CHF.

2015 Interhome obchodzi swoje 50 urodziny. Jest to kolejny pomyślny rok potwierdzający nowy kurs przyjęty w 2014.

2014 Koni Iten zostaje nowym CEO firmy. Pod jego wodzą firma osiąga znakomite rezultaty. Jako nowość w ofercie Interhome pojawia się Mauritius.

2013 Nasza nowa strona zdobywa złoty medal w kategorii „Użyteczność” i srebrny w kategorii „Skuteczność biznesowa” w czasie Best of Swiss Web Awards. Strona Interhome zwyciężyła w testach Stiftung Warentest. Doceniono m.in. czytelność i kompleksowość wyszukiwarki. Lider wynajmu domów wakacyjnych uruchamia dla klientów niemieckojęzycznych aplikację na iPada, która pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie domów i apartamentów wakacyjnych.

2012 Wyłączny partner TripAdvisora, jednej z najbardziej popularnych stron na temat podróży

2011 Przejęcie INTERCHALET – lidera rynku niemieckiego do 2013 r. Nowe kierunki: Izrael i Cypr

2010 Zmiana strony internetowej – nowa wyszukiwarka, nowe destynacje: Maroko i El Gouna/Egipt

2009 Ruszyło biuro sprzedaży w Indiach.2008 Współpraca z firmami partnerskimi na terenie USA i Finlandii. Utworzenie VACANDO – platformy dla niezorganizowanego rynku wynajmu. Zmiana wizerunku firmy.

2007 Powstaje nowa, przejrzysta i prostsza w obsłudze strona internetowa wzbogacona o wiele przydatnych wskazówek oraz o informacje dotyczące serwisu na miejscu.

2007 Interhome w chwili obecnej ma ofertę prawie we wszystkich krajach Europy. W roku 2007 dołączyły do nas Federacja Rosyjska i Chorwacja, rozpoczęliśmy również współpracę z partnerami w Danii, Belgii i Holandii.

2006 Firmy specjalizujące się w wynajmie mieszkań i domów wakacyjnych takie jak: Casaclub, France Villas i Solemar dochodzą do Interhome, co wzbogaca ofertę Interhome o wille w Toskanii i Prowansji.

2006 Wprowadzenie nowego systemu 1to1 umożliwia przygotowywanie klientom indywidualnych ofert "szytych na miarę".

2005 Simon Lehmann przejmuje kierownictwo nad firmą.

2003 Budynek Hotelplanu nową siedzibą Interhome.

2000 Interhome ma 75 biur regionalnych i 30 partnerów - wszystko abyśmy zawsze mogli być blisko naszych klientów.

1998 Interhome jako pierwszy w branży turystycznej tworzy swoją stronę internetową, która służy do wyszukiwania informacji oraz zamawiania katalogów, rezerwacje online możliwe są od 1999 roku.

1995 Interhome ma do zaproponowania 75 000 miejsc noclegowych w 11 krajach - w międzyczasie oferta poszerza się o takie kraje jak: Niemcy, Czechy i Polska.

1989 Hotelplan, druga co wielkości firma zajmująca się branżą turystyczną i córka firmy Migros przejmuje Interhome.

1986 Pojawiły się katalogi w nakładzie 2 milionów egzemplarzy w 12 krajach i 8 językach.

1984 Wprowadzono nowe logo - czerwonego ptaka jako symbol swobody. Wszystkie biura otrzymały firmowe logo.

1980 Interhome wprowadził jako pierwszy system EDV w branży turystycznej, który umożliwiał kontakt online z innymi biurami.

1977 roku firma została nazwana Interhome.

1975-77 Przedsiębiorstwa połączyły się w Swiss Chalets-Interhome mając 105 pracowników w 16 biurach.

1965 Firma Swiss Chalet została założona w Londynie przez szwajcarskich pionierów w branży turystycznej Bruno Franzen'a i Wernera Frey'a.

Tylko wybrane i sprawdzone oferty Jakość jest naszym najwyższym priorytetem

Każda nasza oferta jest sprawdzana przez pracowników biur lokalnych, by zagwarantować najwyższy standard i udany urlop.

Gwarantowana dostępność i serwis na miejscu Skorzystaj z naszego doświadczenia

Wszędzie tam, gdzie znajdują się nasze biura lokalne, odbiór kluczy odbywa się za pośrednictwem naszych pracowników, którzy czekają, by udzielić dodatkowych informacji, polecić najlepszą restaurację czy podzielić się swoim doświadczeniem.

Niezapomniane wakacje Prywatność i swoboda gwarantowane

Interhome to urlop na własnych zasadach. Żadnych zbiórek i stałych godzin posiłków, w naszych domach i apartamentach wakacyjnych macie nie tylko pełną swobodę, lecz również mnóstwo miejsca dla całej rodziny i przyjaciół.

Dlaczego Interhome?

Ponieważ od 1965 roku realizujemy marzenia o idealnych wakacjach. Przemawia za nami szwajcarska jakość, przejrzysty system gwiazdek i doskonałe opinie od zadowolonych klientów. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem w jednym z 31 krajów z oferty Interhome można odkryć najpiękniejsze turystyczne zakątki. Z nami wyruszycie na rodzinne wakacje w domu do wynajęcie w Chorwacji i na Sylwestra w Zakopanem. Rozkoszujcie się więc wakacjami we Włoszech, wybierzcie się z nami na urlop w apartamencie we Francji lub spędźcie wymarzone wczasy z dojazdem własnym w willi w Hiszpanii, odkrywajcie nowe smaki, obserwujcie podobieństwa i różnice kulturowe. Warto dać się zainspirować, wybrać idealną dla siebie ofertę i zarezerwować ją bez problemu online na stronie Interhome.

Swoboda, prywatność i komfort

Oferujemy sprawdzone, komfortowe mieszkania w miastach Europy na city-break, na rodzinne wakacje nad morzem, domy z prywatnym basenem, domki w górach na narty w Alpach i noclegi nad jeziorami. Zalet takiego indywidualnie zorganizowanego wypoczynku jest wiele. Największą jest jednak niczym nieograniczona swoboda. Żadnych terminów i ściśle wyznaczonych godzin. W pełni wyposażonej kuchni do indywidualnego użytku można swobodnie przygotować posiłki dla wszystkich towarzyszy wyjazdu.