Gdzie chcą Państwo spędzić wakacje?

Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Love Nature – ochrona dotyczy nas wszystkich

Jako Interhome Group chcemy być wzorem do naśladowania jeśli chodzi o zrównoważony rozwój. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest pozostawienie nienaruszonego środowiska dla przyszłych pokoleń. Tym sposobem będąc naszymi Klientami mogą Państwo zrekompensować emisję CO2 spowodowaną pobytem w mieszkaniu lub domu wakacyjnym. Wpłacone kwoty w całości są przekazywane na projekty zrównoważonego rozwoju funduszu M Climate Fund za pośrednictwem naszego Partnera myclimate.

Zobowiązujemy się do ochrony klimatu nie tylko wobec naszych Klientów i naszej spółki matki Migros, ale także na arenie międzynarodowej. Interhome Group podpisała „Deklarację z Glasgow w sprawie działań klimatycznych w turystyce” Światowej Organizacji Turystyki przy ONZ, a tym samym zobowiązała się do zmniejszenia o połowę emisji gazów cieplarnianych do 2030 roku i ich redukcji do zera najpóźniej do 2050 roku.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszymi celami, współpracą z myclimate i naszym programem ochrony pszczół. Nasz Zespół ds. zrównoważonego rozwoju zebrał przydatne wskazówki dotyczące codziennego życia i wakacji specjalnie dla naszych Klientów. Zrównoważony rozwój nie ma daty końcowej, dlatego nieustannie i wytrwale angażujemy się w zrównoważoną turystykę wakacyjną dziś i jutro.

Bioróżnorodność

Zaangażowanie w ochronę i przywracanie naszego bogactwa natury i ekosystemów.

Ratując pszczołę – ratujemy naszą ziemię

Zmiany klimatu

Kompleksowy plan działania w zakresie zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, mając na względzie kryzys klimatyczny by pozostawić ekologiczny ślad.

Redukcja gazów cieplarnianych

Nasi Klienci

Dążymy do tego, aby przyszłość była lepsza dla wszystkich i pragniemy, aby nasi Klienci byli zainteresowani, zainspirowani i zaangażowani, gdy otwarcie i szczerze mówimy o naszych postępach w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Nasi Parterzy

Bez zaangażowania naszych Parterów i udziałowców, podróżowanie w ramach zrównowazonego rozwoju nie będzie możliwe. Wyzwaniem jest doskonalenie naszej wiedzy oraz inspirowanie się nawzajem, aby wprowadzać zmiany w życie.

Nasze lokalizacje

Systematyczna kontrola oferty w celu zidentyfikowania i zainicjowania realnych zmian, biorąc pod uwagę wdrożone na miejscu strategie, turystykę kierowaną przez lokalne społeczności i oparte na ekologicznych rozwiązaniach.

Personel

Rozwój i edukacja pracowników oraz zdrowie i szczęście mają kluczowe znaczenie dla naszego miejsca pracy, wartości te będą w dalszym ciągu ważne.

Biura

Wprowadzanie ulepszeń w celu zmniejszenia ilości odpadów, zwiększenia wydajności i stworzenia zdrowego środowiska pracy. Zdajemy sobie również sprawę, że nasze systemy finansowe są kluczowym elementem zmniejszania zagrożeń dla świata przyrody i będziemy pracować nad zminimalizowaniem naszego negatywnego wpływu na środowisko.

Tylko wybrane i sprawdzone oferty

Jakość jest naszym najwyższym priorytetem

Każda nasza oferta jest sprawdzana przez pracowników biur lokalnych, by zagwarantować najwyższy standard i udany urlop.

Gwarantowana dostępność i serwis na miejscu

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Wszędzie tam, gdzie znajdują się nasze biura lokalne, odbiór kluczy odbywa się za pośrednictwem naszych pracowników, którzy czekają, by udzielić dodatkowych informacji, polecić najlepszą restaurację czy podzielić się swoim doświadczeniem.

Niezapomniane wakacje

Prywatność i swoboda gwarantowane

Interhome to urlop na własnych zasadach. Żadnych zbiórek i stałych godzin posiłków, w naszych domach i apartamentach wakacyjnych macie nie tylko pełną swobodę, lecz również mnóstwo miejsca dla całej rodziny i przyjaciół.

Dlaczego Interhome?

Ponieważ od 1965 roku realizujemy marzenia o idealnych wakacjach. Przemawia za nami szwajcarska jakość, przejrzysty system gwiazdek i doskonałe opinie od zadowolonych klientów. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem w jednym z 27 krajów z oferty Interhome można odkryć najpiękniejsze turystyczne zakątki. Z nami wyruszycie na rodzinne wakacje do Chorwacji i na Sylwestra w Zakopanem. Rozkoszujcie się więc wakacjami we Włoszech, wybierzcie się z nami na urlop w apartamencie we Francji lub spędźcie wymarzone wczasy z dojazdem własnym w willi w Hiszpanii. Odkrywajcie nowe smaki, obserwujcie podobieństwa i różnice kulturowe. Warto dać się zainspirować, wybrać idealną dla siebie ofertę i zarezerwować ją bez problemu online na stronie Interhome.

Swoboda, prywatność i komfort

Oferujemy sprawdzone, komfortowe mieszkania w miastach Europy na city-break, na rodzinne wakacje nad morzem, domy z prywatnym basenem, domki w górach na narty w Alpach i noclegi nad jeziorami. Zalet takiego indywidualnie zorganizowanego wypoczynku jest wiele. Największą jest jednak niczym nieograniczona swoboda. Żadnych terminów i ściśle wyznaczonych godzin. W pełni wyposażonej kuchni do indywidualnego użytku można swobodnie przygotować posiłki dla wszystkich towarzyszy wyjazdu.

Zapisz się do naszego newslettera
Otrzymuj regularne informacje o nowościach i ofertach specjalnych bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową.