Konkurs z okazji 50-lecia Interhome

Polecamy

Wygraj tygodniowe wakacje! 

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i dołącz do nas na Facebooku.

Począwszy od 2 maja aż do 6 czerwca 2015, na naszym profilu na Facebooku będą pojawiać się kolejne szanse na wygranie wymarzonych tygodniowych wakacji!   

  

 

    Apartamenty Cap Marine, Saint-Raphaël

    Do wygrania w tygodniu od 2.05 do 8.05.2015


 

 

 

 

 

 

    Apartamenty Wieden, Wiedeń 4.dzielnica

    Do wygrania w tygodniu od 9.05 do  15.05.2015


 

 

 

 

 

 

    Apartamenty La Torre di Elisa, Asciano

    Do wygrania w tygodniu od 16.05 do 22.05.2015


 

 

 

 

 

 

    Dom wakacyjny Siedlisko Maria, Jabłonowo

    Do wygrania w tygodniu od 23.05. do 29.05.2015


 

 

 

 

 

 

    

    Dom wakacyjny, Palau Savardera

    Do wygrania w tygodniu od 30.05 do 06.06.2015

    
Warunki uczestnictwa:

Konkurs jest publikowany wyłącznie na portalu Facebook.com. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać polskie obywatelstwo. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Interhome Polska ani partnerzy firmy. Zwycięzca nie ma obowiązku skorzystania z oferty. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent w gotówce. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową. Żadne dane uczestników, takie jak nazwisko czy adres mailowy, nie zostaną przekazane osobom trzecim. 

Nagrodą w konkursie jest pięć jednotygodniowych pobytów w wymienionych wyżej obiektach wakacyjnych. Zwycięzca musi zgłosić się po wygraną w terminie 2 dni kalendarzowych, licząc od daty otrzymania informacji o wygranej, celem potwierdzenia dostępności terminu. Nie ma możliwości zrealizowania wygranej w wysokim sezonie, czyli od 13.06 do 05.09.2015. Koszty dodatkowe, takie jak sprzątanie, podatek miejscowy lub komplet bielizny pościelowej i ręczników, są wliczone w cenę. Zwycięzca jest zobowiązany do wpłacenia na miejscu kaucji zwrotnej, która zostanie mu zwrócona w całości przy wyjeździe, jeśli nie zostaną stwierdzone żadne szkody. Dojazd do obiektu wakacyjnego oraz koszty wyżywienia na miejscu do samodzielnego zorganizowania przez zwycięzcę.  

 Pełny regulamin konkursu