Gwarancja satysfakcji Interhome

Nowość: Tylko w Interhome – gwarancja satysfakcji

Twoje zadowolenie naszym priorytetem! Dajemy Ci pewność, że twój dom wakacyjny będzie dokładnie taki jak w opisie na stronie Interhome. W przeciwnym razie otrzymasz zwrot pieniędzy.

Dzięki gwarancji satysfakcji Interhome masz całkowitą pewność, że po przyjeździe nie czekają Cię żadne niemiłe niespodzianki i ukryte koszty. Jeżeli w zarezerwowanym obiekcie wakacyjnym znajdą się niespodziewane, istotne braki, zwrócimy koszty wynajmu, maksymalnie 5.000 euro. Szybko i bez zbędnych formalności.

Najważniejsze cechy gwarancji satysfakcji Interhome:

  • Gwarancja zwrotu ceny wynajmu, maksymalnie do 5.000 euro.
  • Ubezpieczenie rozpoczyna się w momencie dokonania rezerwacji i kończy się pierwszego dnia (po 24 godzinach) od momentu odebrania kluczy do domu lub apartamentu wakacyjnego.
  • Istotnymi brakami są takie braki, które uniemożliwiają ubezpieczonemu pobyt w nieruchomości w normalnych warunkach lub brak konkretnych usług, które miały decydujące czynniki przy wyborze zakwaterowania.


Aby skorzystać z ubezpieczenia, niezgodność w opisie lub istotne braki należy zgłosić w ciągu 24 godzin od momentu odebrania kluczy, pod numerem telefonu +41 44 283 32 22. Allianz Service Center działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W dni, kiedy biuro jest nieczynne, w dni ustawowo wolne od pracy, 24 grudnia oraz 31 grudnia, zgłoszenie z tytułu ubezpieczenia musi nastąpić w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu odbioru kluczy do obiektu wakacyjnego.

Ogólne warunki ubezpieczenia można znaleźć tutaj.  
Ubezpieczenie jest ważne dla wszystkich rezerwacji, które zostały dokonane po 1 maja 2017 r.

Allianz Travel Insurance