Apartamenty Tanca della Torre

Do 6 osób

3 liczba pokoi

2 sypialnie

1 łazienkaOpis

Wnętrze

3-pokojowe mieszkanie 55 m2. Salon/jadalnia z 2 miejscami do spania i TV. Wyjście na taras. 1 pokój 2-osobowy. 1 pokój z 2 łóżkami. Kącik kuchenny (4 palniki, zamrażarka). Prysznic/bidet/WC. Meble ogrodowe. 1 zwierzak/pies.

Dom/Rezydencja

Rezydencja "Tanca della Torre". 150 m od centrum, 200 m od morza. Miejsca parkingowe. Sklep spożywczy, restauracja 150 m, plaża piaszczysta, publiczne kąpielisko 300 m. Informacja dodatkowa: Zdjęcie jest tylko zdjęciem przykładowego obiektu. W tej rezydencji oferujemy więcej podobnych obiektów wakacyjnych. Rezydencja, znajdująca się niedaleko kompleksu "Borgio Spiaggi", składa się z małych, dwupiętrowych domów, położonych tarasowo. Mieszkania na parterze z ogródkiem lub werandą. Apartamenty na I piętrze z balkonem.

Informacje na temat odbioru kluczy otrzymają Państwo z dokumentami podróży.

Opis miejscowości
Ogólnie

Mały ośrodek wczasowo-turystyczny i miejscowość wakacyjna, na północy wyspy, bezpośrednio nad morzem z ładnym widokiem, Costa Smeralda (na południe), Alghero (na południe), S.Teresa di Gallura (na południe). Sklepy, restauracje na miejscu.


Położenie

Włochy, Sardynia, Isola Rossa


Dostępność i ceny (za dom lub apartament dla podanej liczby osób)

Prosimy kliknąć w kalendarzu na preferowaną datę przyjazdu i wybrać długość pobytu. Wyświetli się cena oznaczająca koszt wynajęcia dla wszystkich osób w wybranym terminie.


Przegląd kosztów


Opinie Klientów - Apartamenty Tanca della Torre