Sortuj według

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: IT7310.100.5
33%

Apartamenty Is Murtas ★★

Włochy » Sardynia » Cardedu

4 llość osób / 3 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

Doskonały 4 oceny
Alles wat er in moet zit erin, alleen waren de bedden erg hard Oso toki polita eta lasaia. Kokapena oso ona zenbait toki interesagarria bisitatzeko.
od od PLN 1 162,00 oszczędzasz 33% PLN 779,00 2018-03-20 na 7 nocy za wynajęcie dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Ocena domów i apartamentów według naszych klientów: Sardynia - 4 na 5 możliwych punktów. Ocena jest średnią z następującej liczby indywidualnych opinii: 470