Top-Rated

Dom wakacyjny Torsoli

Do 6 osób

4 liczba pokoi

3 sypialnie

2 liczba łazienekOpis

Wnętrze

"Torsoli", 4-pokojowy dom bliźniaczy 65 m2, na podwyższonym parterze. Gustowne umeblowanie: salon/jadalnia z kominkiem i TV (satelitarna). 1 pokój z 2 łóżkami. 1 pokój 2-osobowy. Otwarta galeria, wysokość pomieszczenia 100 - 190 cm z 2 łóżkami. Kącik kuchenny (4 palniki, piekarnik, zmywarka do naczyń, zamrażarka). 2x prysznic/bidet/WC. Ogrzewanie. Mały ogród. Meble ogrodowe. Do dyspozycji: Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], extra). 1 zwierzak/pies.

Dom/Rezydencja

Torsoli 4 km od Lucolena: Il Poggio piękny niezależny dom z 3 niezależnymi apartamentami. Torsoli (IT5269.840.1) i Lucolena (IT5269.840.2) są 2 niezależnymi częściami na podwyższonym parterze, na piętrze znajduje się apartament, okazjonalnie zajmowany przez właściciela. Ładny, rustykalny dom z 3 mieszkaniami "Il Poggio", otoczony drzewami, łąkami i polami. 15 km od centrum Greve in Chianti, 16 km od centrum Radda in Chianti, 35 km od centrum Firenze, znacznie oddalone od innych zabudowań, spokojne, słoneczne położenie na wzgórzu, otoczony zielenią. Do wspólnego użytku: działka 1 ha (ogrodzona), duży, zadbany ogród - krzewy i drzewa, basen (12 x 6 m, głębokość 120 - 160 cm, 16.05.-04.10.). Prysznic na zewnątrz, meble ogrodowe, grill. Do indywidualnego użytku: ogród. Meble ogrodowe. Ogrzewanie płatne na miejscu (01.11.-15.04.), ogrzewanie tylko w terminie od 01.11. do 15.04.. Dojazd (50 m droga polna). Miejsca parkingowe. Sklep spożywczy 4 km, supermarket 14 km, restauracja 2 km, bar 4 km. Informacja dodatkowa: samochód niezbędny. Odpowiedni dla rodzin, odpowiedni dla seniorów.

Informacje na temat odbioru kluczy otrzymają Państwo z dokumentami podróży.

W tej rezydencji/domu jest więcej apartamentów do wynajęcia.

Opis miejscowości
Ogólnie

236 m n.p.m. >>Położone na brzegu rzeki noszącej tę samą nazwę, Greve jest jednym z głównych ośrodków Chianti Classico i co roku we wrześniu jest miejscem najważniejszego wydarzenia związanego z winobraniem w tym rejonie. Charakterystyczny jest asymetryczny plac, z portykami, na którym okresowo odbywa się targ staroci. Znana, historyczna miejscowość (2'700 mieszkańców), w centrum regionu, Firenze - 30 km (na północ), Siena - 40 km (na południe). Sklepy, restauracje na miejscu.


Położenie

Włochy, Toskania, Toskania Chianti, Greve in Chianti


Dostępność i ceny (za dom lub apartament dla podanej ilości osób)

Prosimy kliknąć w kalendarzu na preferowaną datę przyjazdu i wybrać długość pobytu. Wyświetli się cena oznaczająca koszt wynajęcia dla wszystkich osób w wybranym terminie.


Przegląd kosztów


Opinie Klientów - Dom wakacyjny Torsoli