Nasz serwis na miejscu

Biura lokalne – nasi pracownicy są do Waszej dyspozycji

Pomoc na miejscu gwarantowana. W Interhome dokładamy starań, aby nasi klienci mogli otrzymać pomoc, bez względu na to, gdzie się udają. W głównych regionach i miejscowościach wakacyjnych powitają Was pracownicy naszych biur lokalnych. Tam można nie tylko odebrać klucze, ale również uzyskać cenne informacje i wskazówki, np. podpowiedzi o miejscach wartych zobaczenia.

Potrzebujesz wózka dziecięcego lub krzesełka do karmienia? Chcesz zarezerwować łóżko dodatkowe? Marzysz o wycieczce rowerowej lub o wynajęciu łodzi? Z pomocą naszych pracowników nie będzie to żadnym problemem. Pomogą nie tylko w wynajęciu rowerów lub łóżeczka dla niemowlęcia, ale również w zorganizowaniu transferu z lotniska czy zarezerwowaniu biletów do muzeów, teatrów czy na koncerty. Wystarczy tylko skontaktować się telefonicznie, a nasi pracownicy posłużą Wam pomocą.

Wybieracie się na wakacje w miejsce, gdzie nie mamy biur lokalnych? Tam, gdzie nie mamy lokalnego biura, przywita Państwa właściciel lub gospodarz domu. Jest on odpowiedzialny za przekazanie kluczy i niezbędnych informacji. Chętnie będzie służył pomocą oraz informacjami odnośnie okolicy.

Tutaj znajdują się biura Interhome: