O Interhome

Wakacje z dojazdem własnym - 34 tysiące domów i apartamentów gotowych do rezerwacji online!

Interhome już ponad 25 lat w Polsce i ponad 50 lat w Europie organizuje wakacje z dojazdem własnym. Z ofertą 34 tys. domów i apartamentów wakacyjnych w 31 krajach Interhome może spełnić wakacyjne marzenia każdego! Górskie domki w Alpach, wille z basenem w Hiszpanii czy Chorwacji, agroturystyka w Toskanii, apartamenty w Rzymie, Paryżu, Wenecji czy Barcelonie - u nas znajdziesz noclegi w najpopularniejszych regionach wakacyjnych w Europie.  Staramy się, aby każdy kto planuje urlop własnym samochodem znalazł u nas coś dla siebie. Mamy propozycje dla dużych grup, a także miejsca, gdzie możliwe są wakacje z psem. Posiadamy domy idealne na wakacje z dziećmi i propozycje na wyjazd we dwoje. Proponujemy domy przy plaży i domy z basenem. Przekonajcie się sami, wystarczy do nas napisać: Chcę otrzymać ofertę dopasowaną do moich potrzeb

Wszystkie nasze oferty są starannie sprawdzane przez pracowników biur lokalnych, którzy systematycznie starannie weryfikują zgodność oferty ze stanem faktycznym i nadają liczbę gwiazdek. Po włączeniu do naszej bazy wszystkie oferty są dostępne na stronie i gotowe do rezerwacji online.

Doświadczeni doradcy do dyspozycji naszych Klientów

Wybór Interhome oznacza bezpieczny proces rezerwacyjny, bezproblemowe przekazanie kluczy w miejscu pobytu oraz sprzątanie końcowe. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą, jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji. Nasi konsultanci są do dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 pod numerem tel. 22 642 23 84. Pytania? Skontaktuj się z nami! Jeśli preferują Państwo kontakt mailowy, prosimy o wiadomość na adres: info@interhome.pl

Z przyjemnością przygotujemy również propozycje ofert, wystarczy wypełnić formularz: Zamawiam indywidualną ofertę 

Fachowa pomoc w czasie pobytu

Jednym z głównych atutów Interhome jest to, że staramy się być zawsze tam, gdzie jest potrzebna nasza pomoc. Nasz wykwalifikowany zespół, agencje partnerskie i osoby przekazujące klucze witają i zapewniają kompleksową obsługę na miejscu. Jesteśmy gotowi do pomocy przed wyjazdem a także w razie potrzeby w trakcie trwania pobytu w naszych domach i apartamentach. 

Serwis na miejscu 

Szwajcarska jakość wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych od 1965 roku

Przez wszystkie te lata zbieraliśmy doświadczenia, aby stać się dziś liderem na rynku wynajmu wysokiej jakości domów i apartamentów wakacyjnych. Interhome posiada 199 biur lokalnych i agencji partnerskich. Spółka Interhome AG, z siedzibą w Glattbrugg jest w 100% własnością Hotelplan Holding AG. 100% udziałów tej firmy należy z kolei do Migros – największego w Szwajcarii przedsiębiorstwa handlu detalicznego z siedzibą w Zurychu. Nasza szwajcarska mentalność mająca odbicie w jakości oferowanych przez nas usług gwarantuje Państwu jak najlepsze doświadczenia.

Zobacz profil naszej firmy