Ubezpieczenia na czas podróży

Aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem podczas urlopu warto zadbać o tak istotną sprawę, jaką jest ubezpieczenie. Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że nie wszystkie kraje należą do Unii Europejskiej. Dodatkowo nie wszystkie usługi i działania w przypadku sytuacji problemowej na miejscu objęte są ubezpieczeniem, a koszty pokrywane przez NFZ. Nie uda się przewidzieć wszystkiego, co może się wydarzyć i dlatego warto się odpowiednio zabezpieczyć.

Interhome Polska Sp. z o.o. posiada następujące polisy generalne:

a) Gwarancja Ubezpieczeniowa Turystyczna  nr 111086 wystawiona przez Reisegarant GmbH, Hamburg, Niemcy

b) Polisa Ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia – nr 200405 wystawiona przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (Polisa ta nie obejmuje usług świadczonych w Polsce).

c) Polisa Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji – nr 200406 wystawiona również przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Decyzję o wykupieniu ubezpieczeń NNW/KL i od Kosztów Rezygnacji podejmują Państwo podczas rezerwacji. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z warunkami ubezpieczeń Signal Iduna.

Jeśli zdecydowali się Państwo skorzystać z ubezpieczeń Signal Iduna, prosimy pamiętać aby, przed wyjazdem zgłosić dane osób wyjeżdżających. W tym celu należy skorzystać z formularza online. W przypadku wykupienia ubezpieczenia NNW/KL należy tego dokonać przed rozpoczęciem podróży, natomiast w przypadku ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji zaraz po wpłacie pierwszej raty za rezerwację. Prosimy również o wydrukowanie certyfikatu potwierdzającego ubezpieczenie.