Kontakt z Interhome

+48 22 642 23 84
Ulubione(0) Ostatnio oglądane

Ubezpieczenia na czas podróży

Aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem podczas urlopu warto zadbać o tak istotną sprawę, jaką jest ubezpieczenie. Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że nie wszystkie kraje należą do Unii Europejskiej. Dodatkowo nie wszystkie usługi i działania w przypadku sytuacji problemowej na miejscu objęte są ubezpieczeniem, a koszty pokrywane przez NFZ. Nie uda się przewidzieć wszystkiego, co może się wydarzyć i dlatego warto się odpowiednio zabezpieczyć.

Interhome Polska Sp. z o.o. posiada następujące polisy generalne:

a) Polisa Ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia – nr 200405 wystawiona przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (Polisa ta nie obejmuje usług świadczonych w Polsce).

b) Polisa Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji – nr 200406 wystawiona również przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Decyzję o wykupieniu ubezpieczeń NNW/KL i od Kosztów Rezygnacji podejmują Państwo podczas rezerwacji. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z warunkami ubezpieczeń Signal Iduna.

Jeśli zdecydowali się Państwo skorzystać z ubezpieczeń Signal Iduna, prosimy pamiętać aby, przed wyjazdem zgłosić dane osób wyjeżdżających. W tym celu należy skorzystać z formularza online. W przypadku wykupienia ubezpieczenia NNW/KL należy tego dokonać przed rozpoczęciem podróży, natomiast w przypadku ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji zaraz po wpłacie pierwszej raty za rezerwację. Prosimy również o wydrukowanie certyfikatu potwierdzającego ubezpieczenie.  

-------------------------------------------------------------------------

Interhome Polska posiada również Gwarancję Ubezpieczenia w związku z działalnością wykonywaną przez Organizatorów Turystyki lub Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywania Powiązanych Usług Turystycznych nr M209869 wystawioną przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA. 

Tylko wybrane i sprawdzone oferty Jakość jest naszym najwyższym priorytetem

Każda nasza oferta jest sprawdzana przez pracowników biur lokalnych, by zagwarantować najwyższy standard i udany urlop.

Gwarantowana dostępność i serwis na miejscu Skorzystaj z naszego doświadczenia

Wszędzie tam, gdzie znajdują się nasze biura lokalne, odbiór kluczy odbywa się za pośrednictwem naszych pracowników, którzy czekają, by udzielić dodatkowych informacji, polecić najlepszą restaurację czy podzielić się swoim doświadczeniem.

Niezapomniane wakacje Prywatność i swoboda gwarantowane

Interhome to urlop na własnych zasadach. Żadnych zbiórek i stałych godzin posiłków, w naszych domach i apartamentach wakacyjnych macie nie tylko pełną swobodę, lecz również mnóstwo miejsca dla całej rodziny i przyjaciół.

Dlaczego Interhome?

Ponieważ od 1965 roku realizujemy marzenia o idealnych wakacjach. Przemawia za nami szwajcarska jakość, przejrzysty system gwiazdek i doskonałe opinie od zadowolonych klientów. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem w jednym z 31 krajów z oferty Interhome można odkryć najpiękniejsze turystyczne zakątki.  Rozkoszujcie się więc słynnym „dolce vita” we Włoszech, poznajcie urok Francuskiej Riwiery czy gorący temperament Hiszpanów, odkrywajcie nowe smaki, obserwujcie podobieństwa i różnice kulturowe. Warto dać się zainspirować, wybrać idealną dla siebie ofertę i zarezerwować ją bez problemu online na stronie Interhome.

Swoboda, prywatność i komfort

Oferujemy sprawdzone, komfortowe mieszkania w miastach Europy, na rodzinne wakacje nad morzem, domy z prywatnym basenem, domki w górach i noclegi nad jeziorami. Zalet takiego indywidualnie zorganizowanego wypoczynku jest wiele. Największą jest jednak niczym nieograniczona swoboda. Żadnych terminów i ściśle wyznaczonych godzin. W pełni wyposażonej kuchni do indywidualnego użytku można swobodnie przygotować posiłki dla wszystkich towarzyszy wyjazdu.