FAQ - Pytania i odpowiedzi

Ogólne

Oferta indywidualna 

Wyszukiwanie

Proces rezerwacji

Płatności

Anulacje

Przed wyjazdem

Podczas pobytu

Po wyjeździe

Wynajem własnego domu wakacyjnego

Ogólne

Kim jesteśmy i czy można nam zaufać?

Firma Interhome powstała w 1965 roku w Szwajcarii i może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na rynku wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych. Mamy w ofercie niemalże 40 000 obiektów w 28 krajach na całym świecie. Nie twierdzimy, że wszystko udaje się na 100%, ale jeśli nawet zdarzają się na miejscu pobytu jakiekolwiek problemy, to zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki bezpośrednim kontaktom z lokalnymi biurami Interhome jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Nasi stali Klienci już to wiedzą. Każdy z Państwa przed podjęciem ostatecznej decyzji ma możliwość sprawdzenia naszej wiarygodności poprzez: 1/ KRS - gdzie co roku składamy nasze sprawozdania finansowe; 2/ KRD - czy spłacamy swoje zobowiązania; 3/ PIT - zapytajcie o opinię. Te 3 podstawowe niezależne źródła informacji upewnią Państwa w przekonaniu, że jesteśmy wiarygodni. Pracujemy na swoją "reputację" w Polsce od ponad 25 lat. Miło nam również poinformować, że już po raz kolejny Interhome jako jedyne biuro otrzymało najwyższa notę AAA w rankingu biur podróży opublikowanym przez Rzeczpospolitą. Oznacza to ekstremalną wiarygodność i stabilną sytuację ekonomiczną.

Gdzie znajdę Ogólne Warunki Rezerwacji Interhome?

Tutaj znajdą Państwo ogólne warunki.

Oferta indywidualna

Jak mogę zamówić ofertę szytą na miarę?

Zadzwoń lub napisz do nas maila podając najważniejsze kryteria: kraj/region/miejsce, datę planowanego pobytu i liczbę osób wyjeżdżających (łącznie z dziećmi). W odpowiedzi otrzymacie Państwo od nas  ofertę ściśle dopasowaną do potrzeb. Podana przy ofercie cena to cena wynajmu całego apartamentu lub domu wakacyjnego dla wskazanej przy ofercie liczby osób. Jeśli nie wybraliście dokładnej daty i czasu pobytu to wskazana cena wynajmu jest ceną za tydzień pobytu w najniższym sezonie turystycznym. Aby poznać cenę w interesującym nas terminie, należy wybrać na kalendarzu dzień przyjazdu i określić czas pobytu (pokażą się dopuszczalne/akceptowane w tym terminie długości wynajęcia, a więc 1 tydzień, 2 tygodnie lub liczba dni: 3, 4, 5 11, 12 itd). Jeśli wyświetla się 1 tydzień lub 2 tygodnie, to znaczy, że tylko na takie terminy można dokonywać rezerwacji - najczęściej takie sytuacje występują w wysokim sezonie.

Powrót do góry

Wyszukiwanie

Jak mogę sprawdzić czy dom wakacyjny jest dostępny?

Jeżeli wyszukując online podadzą Państwo datę przyjazdu, w wynikach wyszukiwania pojawiają się tylko dostępne domy i apartamenty. Jeśli szukają Państwo bez uwzględnienia daty prosimy skorzystać z kalendarza dostępności pod prezentacją obiektu by sprawdzić czy dany dom lub apartament jest dostępny i na jak długo. W przypadku domów i apartamentów “Na zapytanie” mogą Państwo przesłać zapytanie lub skontaktować się z nami bezpośrednio.

Jak mogę sprawdzić cenę domu wakacyjnego?

Jeżeli wyszukując online podadzą Państwo datę przyjazdu, ceny domów i apartamentów wyświetlą się w wynikach wyszukiwania. Mogą Państwo również przejść do prezentacji obiektu, wybrać datę przyjazdu w kalendarzu dostępności by zobaczyć szczegółową informację odnośnie ceny i ewentualne dodatkowe koszty. Podana przy ofercie cena to cena wynajmu całego apartamentu lub domu wakacyjnego dla wskazanej przy ofercie liczby osób. Jeśli nie wybraliście dokładnej daty i czasu pobytu to wskazana cena wynajmu jest ceną za tydzień pobytu w najniższym sezonie turystycznym. Aby poznać cenę w interesującym nas terminie, należy wybrać na kalendarzu dzień przyjazdu i określić czas pobytu (pokażą się dopuszczalne/akceptowane w tym terminie długości wynajęcia, a więc 1 tydzień, 2 tygodnie lub liczba dni: 3, 4, 5 11, 12 itd). Jeśli wyświetla się 1 tydzień lub 2 tygodnie, to znaczy, że tylko na takie terminy można dokonywać rezerwacji - najczęściej takie sytuacje występują w wysokim sezonie.

Jak mogę znaleźć lokalizację domu wakacyjnego?

W wynikach wyszukiwania mogą Państwo kliknąć “Pokaż na mapie” by sprawdzić gdzie znajduje się dom lub apartament wakacyjny. Także przy prezentacji każdego obiektu znajduje się zakładka “Szukaj na mapie” z pineską wskazującą lokalizację obiektu. W celu uzyskania wskazówek dojazdu mogą Państwo skorzystać z planowania podróży znajdującego się w sekcji “Szukaj na mapie” na podstronie poświęconej obiektowi.

Czy do zarezerwowanego domu/apartamentu może przyjechać więcej osób niż przewiduje to oferta?

Nie, wskazana przy ofercie liczba osób jest maksymalna (wliczając zarówno osoby dorosłe jak i dzieci niezależnie od wieku). Wielu właścicieli dość często akceptuje jednak przyjazd jednego dziecka do lat 2 (w Chorwacji nawet do lat 3) ponad ustaloną w ofercie liczbę osób. Taką informację należy koniecznie potwierdzić. W niektórych apartamentach/domach wakacyjnych istnieje możliwość zarezerwowania dostawki dla osoby dorosłej oraz łóżeczka dla dziecka do lat 2, ale informacja o tym musi być wyszczególniona w ofercie. Opcja taka jest często dodatkowo płatna, a opłatę uiszcza się już w miejscu pobytu osobie przekazującej klucze.

Jak mogę wyszukać dom przyjazny zwierzętom?

Mogą Państwo zawęzić wyszukiwanie poprzez wybór dodatkowych kryteriów w panelu wyszukiwania. Wybierając opcję “Pobyt ze zwierzakiem” znajdą Państwo domy i apartamenty, które umożliwiają pobyt z pupilem.

Jak wyszukać obiekty dostosowane do wózków inwalidzkich?

Mogą Państwo zawęzić wyszukiwanie poprzez wybór dodatkowych kryteriów w panelu wyszukiwania. Wybierając opcję “Dla niepełnosprawnych” znajdą Państwo domy i apartamenty, które są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Powrót do góry

Proces rezerwacji

Jak zarezerwować dom wakacyjny?

Z Interhome mogą Państwo zarezerwować dom lub apartament wakacyjny w następujący sposób: bezpośrednio na naszej stronie internetowej, przez telefon lub przez email.

Czy moja rezerwacja online z Interhome jest bezpieczna?

Rezerwacja online z Interhome jest całkowicie bezpieczna, a transfer danych pomiędzy użytkownikiem a stroną internetową chroniony jest certyfikatem SSL.

Jakie dodatkowe usługi oferują domy wakacyjne?

Każdy dom wakacyjny oferuje swoje własne usługi dodatkowe np. łóżeczka czy krzesełka dla dzieci. Wszystkie usługi dodatkowe można znaleźć w prezentacji obiektu wybierając daty w kalendarzu dostępności. Większość usług dodatkowych może zostać zarezerwowana w trakcie procesu rezerwacji za dodatkową opłatą.

Usługi na miejscu: Interhome oferuje ponad 200 biur lokalnych w głównych europejskich miejscowościach turystycznych. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w wyborze usług dodatkowych lub wycieczek na miejscu.

Z jak dużym wyprzedzeniem mogę zarezerwować dom wakacyjny?

Dom lub apartament wakacyjny Interhome mogą Państwo zarezerwować w każdej chwili. Przy rezerwacji w ciągu tygodnia przed datą przyjazdu, otrzymają Państwo rabat last minute na wyselekcjonowane obiekty. Jeśli preferują Państwo wcześniejszą rezerwację i dokonają jej na co najmniej 9 miesięcy przed datą przyjazdu, otrzymają Państwo rabat first minute na wyselekcjonowane obiekty.

Czy rezerwacje muszą być zakładane na tydzień lub wielokrotność 7 dni?

Nie jest to regułą. Najczęściej w regionach typowo turystycznych w wysokim sezonie (zarówno letnim jak i zimowym) wymagana jest rezerwacja pobytów na tydzień lub jego wielokrotność i rozpoczynających się od soboty. Poza sezonem wielu właścicieli akceptuje jednak rezerwacje tzw. krótkich pobytów (najczęściej min. 3 noce) i rozpoczynających się w innych dniach tygodnia niż sobota. Rezerwacje w miastach można zakładać na krótkie terminy (np. 1-3 noce) i rozpoczynać je w dowolnym dniu tygodnia.

Czy mogę zarezerwować pobyt dłuższy niż cztery tygodnie?

Tak, istnieje możliwość zarezerwowania pobytu dłuższego niż cztery tygodnie. Prosimy o kontakt z nami aby omówić tę kwestię.

Dom wakacyjny, który chcę zarezerwować jest dostępny tylko na zapytanie. Co to oznacza i co mam robić?

Większość naszych ofert jest dostępna do rezerwacji online i nie wymaga dodatkowego potwierdzenia ze strony właściciela. Jeśli jednak wybiorą Państwo ofertę „Na zapytanie”, prosimy o wybranie dat pobytu w kalendarzu dostępności pod prezentacją obiektu i kliknięcie przycisku „Na zapytanie”. Następnie prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go do Działu Obsługi Klienta, którego pracownicy skontaktują się z Państwem jak najszybciej to możliwe by zweryfikować Państwa dane i rozpocząć proces rezerwacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 22 642 23 84 od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-19.00.

Czy podczas rezerwacji można wykupić ubezpieczenie NNW/KL i od rezygnacji z rezerwacji?

Interhome zapewnia Klientom możliwość wykupienia ubezpieczeń. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Kiedy moja rezerwacja zostanie potwierdzona?

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo email potwierdzający wraz z numerem rezerwacji. Jeżeli nie otrzymają Państwo potwierdzenia emailem, prosimy o kontakt z nami.

Mam już umowę rezerwacji. Czy cena może ulec zmianie?

Nie, po założeniu rezerwacji Interhome daje gwarancję ceny.

Powrót do góry

Płatności

W jaki sposób mogę zapłacić za rezerwację?

Możliwe są następujące sposoby płatności:

1. Kartą kredytową online (VISA lub Mastercard)    

2. Przelewem bankowym    

3. Kartą kredytową lub płatniczą w biurze Interhome w Wilanowie (płatność gotówką nie jest możliwa).

4. PayPal

W przypadku rezerwacji dokonywanych z małym wyprzedzeniem, płatności należy dokonać kartą kredytową lub poprzez PayPal.

Czy muszę wpłacić zaliczkę? Kiedy wymagana jest finalna płatność?

Zaliczkę w wysokości 20% wartości rezerwacji należy wpłacić w ciągu 10 dni od daty dokonania rezerwacji. Pozostała kwota powinna być wpłacona najpóźniej na 4 tygodnie przed rozpoczęciem pobytu. W przypadku rezerwacji dokonanych na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem pobytu cała kwota powinna zostać wpłacona natychmiast.

Powrót do góry

Anulacje

Jak anulować rezerwację?

Dostępna jest możliwość anulacji rezerwacji online. W potwierdzeniu rezerwacji znajdują się linki, za pośrednictwem których można dokonać płatności, zarządzać rezerwacją lub dokonać anulacji rezerwacji. 

Zwrot płatności w przypadku anulacji rezerwacji?

Kwota do zwrotu należna po anulacji rezerwacji zostanie zwrócona w ten sam sposób, w jaki dokonana została wpłata. W przypadku, kiedy zwrot nie będzie możliwy, skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.

Jaka jest opłata anulacyjna?

W razie wycofania się z umowy, pobieramy opłatę anulacyjną w następującej wysokości:

A) do 43 dni przed rozpoczęciem pobytu: 10% wartości rezerwacji    

B) 42 do 29 dni przed rozpoczęciem pobytu: 50% wartości rezerwacji    

C) 28 dni do dnia rozpoczęcia pobytu: 80% wartości rezerwacji

Powrót do góry

Przed wyjazdem

Kiedy otrzymam dokumenty podróży?

Dokumenty podróży otrzymają Państwo na 28 dni przed rozpoczęciem pobytu, pod warunkiem iż płatność za rezerwację została dokonana. W przypadku rezerwacji Last Minute dokumenty podróży zostaną do Państwa przesłane natychmiast po wpłacie całej kwoty rezerwacji.

Czy w apartamentach i domach znajduje się indywidualny dostęp do kuchni?

Tak, oferta Interhome charakteryzuje się tym, że w zarezerwowanych apartamentach i domach kuchnia jest do indywidualnego użytku Gości. Standardowe wyposażenie kuchni to kuchenka (2 lub 4-palnikowa), lodówka, zlewozmywak oraz garnki, sztućce, talerze. Wszystkie dodatkowe sprzęty AGD jeśli występują, są ujęte w opisie apartamentu/domu. Czajnik nie należy do standardowego wyposażenia kuchni.

Czy w domu wakacyjnym znajdują się ręczniki i pościel?

W domach wakacyjnych zazwyczaj znajdują się koce lub kołdry i poduszki (za wyjątkiem łóżeczek dla dzieci). W niektórych przypadkach ręczniki i pościel są wliczone w cenę wynajmu. Prosimy o sprawdzenie kosztów dodatkowych w opisie wybranego domu wakacyjnego.

Jak mogę skontaktować się z osobą przekazującą klucze na miejscu?

Dane kontaktowe do osoby przekazującej klucze znajdują się w dokumentach podróży, które otrzymają Państwo na 28 dni przed datą rozpoczęcia pobytu.

Co powinniśmy zabrać ze sobą do domu/apartamentu?

W apartamencie lub domu wakacyjnym nie muszą być zagwarantowane: środki czystości, ściereczki do naczyń, gąbki do naczyń, tabletki do zmywarki, papier toaletowy. Te rzeczy najlepiej zorganizować we własnym zakresie. To samo dotyczy produktów spożywczych. Prosimy mieć też na uwadze, że powszechny u nas czajnik nie stanowi standardowego wyposażenia kuchni w takich krajach jak Chorwacja, Hiszpania czy Włochy.

O czym należy pamiętać wyjeżdżając ze zwierzakiem?

W podróży po Europie wymagane jest posiadanie paszportu dla Państwa psa lub kota. Służy on jako potwierdzenie szczepień. Dodatkowo zwierzę powinno mieć chip. Identyfikator i paszport mogą Państwo otrzymać od weterynarza. Prosimy także pamiętać o dodatkowych wymaganiach podczas podróży samolotem np. badaniach krwi. Przed podróżą zalecamy skontaktować się z weterynarzem.

A co z parkingiem?

Informacja o miejscu parkingowym (jego rodzaju i ewentualnych kosztach dodatkowych) znajduje się w opisie oferty. W przypadku niektórych ofert miejsca parkingowe sa gwarantowane i numerowane i przynależą do konkretnego apartamentu. Niektórzy właściciele dysponują miejscem garażowym. W przypadku apartamentów w metropoliach często można się spotkać z informacja, że parking jest publiczny – w tym przypadku nie możemy zagwarantować miejsca parkingowego dla naszych Gości. Należy wtedy skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy lub w strefach specjalnie do tego celu przygotowanych, a postój opłacić według lokalnej taryfy.

Po co jest pre-check-in?

Pre-check-in Interhome działa na podobnej zasadzie jak odprawa online w liniach lotniczych – ułatwia życie naszym Klientom! Potrzebne dane mogą zostać podane jeszcze przed przyjazdem, dzięki czemu zakwaterowanie przebiega szybciej i wygodniej. Usługi dodatkowe mogą również być bezpiecznie rezerwowane. Pre-check-in jest całkowicie bezpieczny.

1/ Dostęp do pre-check-in możliwy jest tylko wtedy, gdy posiadają Państwo bezpośredni link.

2/ Check-in odbywa się na zabezpieczonej stronie (https).

3/ Dane karty kredytowej wprowadzane są za pomocą bezpiecznego środowiska Computop (lider w dziedzinie płatności online). Nie przechowujemy danych kart kredytowych.

4/ Dane osobowe są zabezpieczone i nie są wykorzystywane w celach marketingowych.

Dlaczego muszę ponownie podać dane karty kredytowej? Opłata za rezerwację oraz opłata za koszty dodatkowe to dwie odrębne transakcje. Można to porównać do wcześniejszej płatności za rezerwację hotelową i późniejszej płatności na miejscu kartą kredytową za mini-bar.

Powrót do góry

Podczas pobytu

W jakich godzinach odbierane są i zwracane klucze do apartamentów i domów?

Standardowe godziny przyjazdów to 16:00-19:00. Wyjazdy powinny nastąpić do godziny 10:00. W przypadku gdy właściciel ustalił inne godziny odbioru lub zwrotu kluczy informacja ta jest podawana w dokumentach wyjazdowych. W przypadku odbioru kluczy w lokalnych biurach Interhome poza godzinami pracy biura i po uprzednim uzgodnieniu możliwe jest pozostawienie kluczy do apartamentu w skrytce/sejfie przy biurze. Należy jednak pamiętać, aby udać się do biura w najbliższym dniu roboczym w godzinach jego otwarcia, aby dopełnić formalności związanych z meldunkiem, uiścić kaucję i ewentualne opłaty dodatkowe.

Gdzie mogę odebrać klucze do mojego domu wakacyjnego?

Dane kontaktowe do osoby, od której będą mogli Państwo odebrać klucze do domu wakacyjnego znajdują się na voucherze.

W jaki sposób odbieram klucze w biurze Interhome?

W przypadku częsci rezerwacji przekazywaniem kluczy do apartamentów zajmuje się lokalne biuro Interhome, w dniu wyjazdu klucze należy również zwrócić w tym biurze. W przypadku przyjazdów poza wyznaczonymi godzinami odbioru kluczy należy koniecznie skontaktować się z naszym biurem lub bezpośrednio z biurem lokalnym i poinformować o tym fakcie - zostaną Państwo poproszeni o podanie numeru karty kredytowej w celu zabezpieczenia kaucji. Klucze będą wtedy pozostawione w sejfie umieszczonym przy drzwiach biura (otrzymacie Państwo kod do sejfu). Należy jednak koniecznie udać się w najbliższym dniu roboczym do biura w celu dopełnienia pozostałych formalności (m.in meldunek, dodatkowe opłaty lub inne). Mogą Państwo również po prostu dokonać procedury pre-checkin.

Dodatkowe usługi extra płatne oferowane przez nasze biura lokalne to m.in. (nie wszystkie usługi występują w każdym biurze):

  • Late check-out (późniejszy wyjazd)
  • Early check-in (wcześniejszy przyjazd)
  • Key Return Service (pozostawienie kluczy w apartamencie w dniu wyjadu):
  • Wypożyczenie wózka dziecięcego, wypożyczenie fotelika samochodowego dla dziecka 

Co muszę wiedzieć o depozycie?

Kaucja jest formą zabezpieczenia dla właścicieli domów i apartamentów na wypadek ewentualnych szkód spowodowanych przez Klienta. Wysokość depozytu podana jest w prezentacji wybranego domu wakacyjnego lub apartamentu a także na potwierdzeniu rezerwacji. Sposób opłaty depozytu widoczny jest w szczegółach konkretnej oferty, w sekcji "Przegląd kosztów" oraz na potwierdzeniu rezerwacji. W większości przypadków depozyt pobierany jest gotówką. W przypadku ofert gdzie odbiór kluczy odbywa się w lokalnych biurach Interhome lub agencjach, kaucja blokowana jest na karcie kredytowej. Płatność depozytu jest obowiązkowa, w przeciwnym wypadku klucze nie zostaną wydane.

Jeżeli nie zostaną stwierdzone żadne szkody, kaucja zwracana jest w całości w gotówce lub odblokowywana z karty kredytowej. W szczególnych przypadkach kaucja jest zwracana na konto Klienta kilka dni po zakończeniu pobytu - należy wtedy podać pełen numer rachunku (wraz z kodem IBAN i SWIFT).     Należy pamiętać, że Interhome nie pośredniczy w odzyskiwaniu kaucji. Wszelkie zauważone usterki, które nie zostały spowodowane podczas Państwa pobytu należy zgłosić niezwłocznie do osoby odpowiedzialnej za klucze, do właściciela lub do naszego biura, aby nie stały się one przyczyną zatrzymania kaucji.

Czy obowiązuje mnie opłata klimatyczna?

Wszystkie koszty podane są w prezentacji danej oferty. Można tam sprawdzić ile wynosi opłata klimatyczna i czy jest wliczona w cenę wynajmu.

Jak mogę złożyć reklamację na miejscu?

Jeżeli obiekt wakacyjny nie odpowiada warunkom podanym w opisie lub też stwierdzą Państwo uszkodzenia, prosimy o zgłoszenie tego do osoby odpowiedzialnej za klucze. Jeżeli usterki nie mogą zostać usunięte przez osobę odpowiedzialną za klucze, należy poinformować biuro Interhome telefonicznie. Jeżeli zgłoszenie nie nastąpi natychmiast na początku pobytu przyjmuje się że obiekt nie budzi zastrzeżeń. Te same reguły odnoszą się do wszelkich usterek, które wystąpią w trakcie pobytu.

Czy muszę posprzątać apartament po pobycie?

Nie, obiekt zostanie wysprzątany po Państwa wyjeździe, chyba że wskazano inaczej. Przed wyjazdem Klient powinien pozostawić uprzątnięte urządzenia i naczynia kuchenne (nie jest to wliczone w tzw. sprzątanie końcowe).

Powrót do góry

Po wyjeździe

Jak mogę złożyć reklamację po pobycie?

Jeżeli problem, którego dotyczy Państwa skarga nie może zostać rozwiązany na miejscu, mają Państwo możliwość zgłoszenia swoich uwag do 3 lat od daty zakończenia pobytu. Prosimy pamiętać, by składając reklamację podać swoje nazwisko, numer rezerwacji i daty pobytu. Z Działem Obsługi Klienta można skontaktować się w następujący sposób:

   HHD Sp. z o.o.   St. Kostki Potockiego 24 B     PL 02-958 Warszawa

    eMail: info.pl@interhome.group

    Za datę przyjęcia reklamacji uznaje się dzień wpłynięcia pisma do biura (zgodnie z Warunkami Rezerwacji).    

Powrót do góry

Wynajem własnego domu wakacyjnego

Jak mogę udostępnić do wynajmu własny dom wakacyjny w Interhome Group?

Czy są Państwo zainteresowani udostępnieniem swojej nieruchomości na wynajem wakacyjny z Grupą Interhome i dwiema markami Interchalet (w Niemczech) i Interhome (w Europie)? Doradzimy bezpłatnie i bez zobowiązań. Chętnie przedstawimy Państwu indywidualny potencjał wynajmu i wspólnie wypracujemy odpowiednie podejście.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jakie usługi oferowane są właścicielom domów?

Nasze usługi dla właścicieli domów są dostosowane do Państwa potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z 55-letniego doświadczenia Interhome Group w profesjonalnym wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych. W zależności od destynacji nasze usługi obejmują przejęcie marketingu i całego procesu rezerwacji, w tym komunikację z klientem, przechowywanie kluczy i kontrolę jakości, aż po kompleksowy, bezstresowy pakiet obejmujący sprzątanie, zmianę pościeli, kontrolę ogrodu i basenu, jak również inne usługi związane z Państwa nieruchomością wakacyjną.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Powrót do góry

Wynajem domu wakacyjnego z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!

Tylko wybrane i sprawdzone oferty

Jakość jest naszym najwyższym priorytetem

Każda nasza oferta jest sprawdzana przez pracowników biur lokalnych, by zagwarantować najwyższy standard i udany urlop.

Gwarantowana dostępność i serwis na miejscu

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Wszędzie tam, gdzie znajdują się nasze biura lokalne, odbiór kluczy odbywa się za pośrednictwem naszych pracowników, którzy czekają, by udzielić dodatkowych informacji, polecić najlepszą restaurację czy podzielić się swoim doświadczeniem.

Niezapomniane wakacje

Prywatność i swoboda gwarantowane

Interhome to urlop na własnych zasadach. Żadnych zbiórek i stałych godzin posiłków, w naszych domach i apartamentach wakacyjnych macie nie tylko pełną swobodę, lecz również mnóstwo miejsca dla całej rodziny i przyjaciół.

Dlaczego Interhome?

Ponieważ od 1965 roku realizujemy marzenia o idealnych wakacjach. Przemawia za nami szwajcarska jakość, przejrzysty system gwiazdek i doskonałe opinie od zadowolonych klientów. Rezerwując dom lub apartament wakacyjny z własnym dojazdem w jednym z 27 krajów z oferty Interhome można odkryć najpiękniejsze turystyczne zakątki. Z nami wyruszycie na rodzinne wakacje do Chorwacji i na Sylwestra w Zakopanem. Rozkoszujcie się więc wakacjami we Włoszech, wybierzcie się z nami na urlop w apartamencie we Francji lub spędźcie wymarzone wczasy z dojazdem własnym w willi w Hiszpanii. Odkrywajcie nowe smaki, obserwujcie podobieństwa i różnice kulturowe. Warto dać się zainspirować, wybrać idealną dla siebie ofertę i zarezerwować ją bez problemu online na stronie Interhome.

Swoboda, prywatność i komfort

Oferujemy sprawdzone, komfortowe mieszkania w miastach Europy na city-break, na rodzinne wakacje nad morzem, domy z prywatnym basenem, domki w górach na narty w Alpach i noclegi nad jeziorami. Zalet takiego indywidualnie zorganizowanego wypoczynku jest wiele. Największą jest jednak niczym nieograniczona swoboda. Żadnych terminów i ściśle wyznaczonych godzin. W pełni wyposażonej kuchni do indywidualnego użytku można swobodnie przygotować posiłki dla wszystkich towarzyszy wyjazdu.