Sortuj według

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: ES6171.200.1
10%

Apartamenty Buenavista ★★★

Hiszpania » Teneryfa » Los Gigantes

3 llość osób / 2 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Bardzo dobry 18 oceny
Bel appartement bien situe mais d un acces complique Excellent apartment with a breath taking view in a wonderful location
od od PLN 2 415,00 oszczędzasz 10% PLN 2 173,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Kod obiektu: ES6171.50.1

Apartamenty Poblado Marinero ★★★

Hiszpania » Teneryfa » Los Gigantes

5 llość osób / 3 Liczba pokoi / 2 Sypialnie

od PLN 3 652,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Ocena domów i apartamentów według naszych klientów: Santiago Teide - 4.2 na 5 możliwych punktów. Ocena jest średnią z następującej liczby indywidualnych opinii: 19