Polecamy

Słońce, turkusowe morze, urocze zatoki, błoga cisza...To wszystko, czego potrzeba, aby tak naprawdę wypocząć. Idylliczne wioski rybackie pełne malowniczych kutrów, piękne zatoczki i plaże na MalcieWyspach Kanaryjskich czy na Elbie - spełnienie takich marzeń wakacyjnych jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wszędzie tam można zarezerwować komfortowy apartament wakacyjny, luksusową willę z basenem, dom z widokiem na morze - bogactwo ofert z pewnością zaspokoi wymagania każdego. A na aktywne wakacje zaprasza Bornholm - tę wyspę warto odkryć podczas rowerowych wycieczek.

Przypominamy, że wszystkie ceny na naszej stronie są cenami za cały dom/apartament dla maksymalnej liczby osób za tydzień, ale naturalnie możliwe są także krótsze pobyty, np. na 3, 4 lub 5 noclegów. W sezonie większość właścicieli preferuje wynajem w systemie sobota-sobota, ale poza sezonem, a także w większych miastach mają Państwo nieograniczoną swobodę dopasowywania rezerwacji do swoich potrzeb, np. od poniedziałku do czwartku.

Inspiracje na wakacje na wyspach:


Dalmatia

Wyspy Dalmacji Północnej

 

Sicily

Sycylia 

 

Sardinia

Sardynia

 

Mallorca

Majorka

 

Crosica

Korsyka

 

Kvarner

Wyspy Zatoki Kvarner

 

Jeśli nie dysponują Państwo nadmiarem wolnego czasu lub macie trudności ze znalezieniem odpowiedniego domu na jednej z przepięknych europejskich wysp, z przyjemnością przygotujemy i wyślemy Państwu mailem indywidualny zestaw ofert, oczywiście całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco! Wystarczy podać nam kryteria, które powinien spełnić ten wymarzony dom lub apartament wakacyjny. Zamawiam "ofertę szytą na miarę".

Chętnie prześlemy także katalog papierowy, który stanowi nieocenioną inspirację przy planowaniu bliższych i dalszych podróży. Zamawiam katalog.

Zarezerwuj bezpośrednio online lub skontaktuj się z naszym biurem pod numerem telefonu: 22 642 23 84 (od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00).