Sortuj według

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: IT5459.612.1
14%

Dom wakacyjny Poggio Velluto ★★★

Włochy » Siena i okolice » Castel del Piano

13 llość osób / 8 Liczba pokoi / 6 Sypialnie

Doskonały 3 oceny
Trochu ošumělé, nicméně velmi pěkné ... wnętrze trochę przytłacza i cofa w czasie ale generalnie fajny czas w super towarzystwie :-)
od od PLN 6 115,00 oszczędzasz 14% PLN 5 241,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Kod obiektu: IT5459.640.1

Dom wakacyjny Podere dei Venti ★★★

Włochy » Siena i okolice » Castel del Piano

12 llość osób / 8 Liczba pokoi / 6 Sypialnie

Doskonały 9 oceny
Bardzo sympatyczna willa. Dobrze wyposażona kuchnia. Ładne miejsce przy kuchni do biesiadowania i jedzenia posiłków. Basen czysty i zadbany. Polecam. Dom położony na uboczu. Trudno znalezc go pierwszy raz ale to położenie wlasnie jest jego zaletą. Na zboczu góry z fantastycznym widokiem. Dom nie jest nowy ale bardzo klimatyczny. Układ dobry do wspólnego wielorodzinnego robienia posiłków i ich spożywania razem. Basen czysty z przepięknym widokiem. Grill przydał się jak najbardziej. Do najbliższego sklepu trzeba jechac do Castel del Piano. To ok. 4 km. Tam tez są restauracyjki typowo włoskie na wieczorny wypad. Jak w wielu miejscach w Toskanii jadąc gdzieś dalej trzeba liczyć się z bardzo krętymi drogami. Najbliżej chyba do Montalcino. Ogólnie bardzo fajne miejsce na wielorodzinny pobyt z dziećmi.
od PLN 5 871,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Kod obiektu: IT5459.110.2
20%

Apartamenty Titena ★★★

Włochy » Siena i okolice » Castel del Piano

4 llość osób / 2 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

Bardzo dobry 4 oceny
Un gioiellino a metà strada tra collina e montagna. Un posto fresco, tranquillo e dal bellissimo panorama (i tramonti sono eccezionali). I proprietari sono persone splendide e disponibili. Adatto per chi come noi fugge dalla città per cercare il relax, ma allo stesso tempo a poca distanza dalle bellezze turistiche toscane Siamo partiti per le vacanze con quattro giorni a disposizione in cerca di tranquillità e con l'obiettivo di suddividere i giorni tra mare monte e terme. Ebbene nella tenuta titena abbiamo trovato la base perfetta per le nostre vacanze, casa accogliente, pulita, bella e soprattutto la signora titolare di una gentilezza unica. Ringrazio ancora una volta la signora per aver reso piacevole il nostro soggiorno.
od od PLN 1 284,00 oszczędzasz 20% PLN 1 027,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Kod obiektu: IT5459.110.1
20%

Apartamenty Titena ★★★

Włochy » Siena i okolice » Castel del Piano

3 llość osób / 2 Liczba pokoi / 1 Sypialnie

od od PLN 1 100,00 oszczędzasz 20% PLN 880,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Ocena domów i apartamentów według naszych klientów: Castel del Piano - 4.4 na 5 możliwych punktów. Ocena jest średnią z następującej liczby indywidualnych opinii: 16