Sortuj według

★★★★★  Wyposażenie bardzo dobrej klasy i najwyższej jakości. Odpowiada wszystkim wymogom komfortu. Bardzo gustowne i luksusowe umeblowanie przeznaczone dla gości z wysokimi wymaganiami, kładących nacisk na najlepszą jakość i luksus.

★★★★  Umeblowanie wysokiej jakości w dużej części składające się z luksusowych detali. Wzajemnie dopasowane i komfortowe. Obiekty te posiadają dodatkowe wyposażenie.

★★★  Wygodne wyposażenie. Dobra jakość odpowiadająca średnim wymaganiom, bez luksusu. Pomieszczenia są domowo (funkcjonalnie) wyposażone a umeblowanie zostało wzbogacone o przydatne dodatki.

★★  Podstawowe i przyjazne wyposażenie. Urządzenia w stanie nadającym się do użytku i odpowiadające dobrej i solidnej jakości. Obiekty wakacyjne sprawiają wrażenie zadbanych.

★  Proste i podstawowe wyposażenie. Zapewnione minimum wygody. Zużycie spowodowane wiekiem mieści się w granicach tolerancji.

Kod obiektu: IT5285.875.1

Dom wakacyjny Posticcia Vecchia ★★★

Włochy » Toskania Chianti » Pergine Valdarno

7 llość osób / 4 Liczba pokoi / 3 Sypialnie

Doskonały 6 oceny
Plusy: urokliwe, prywatne, oddalone od zabudowań miejsce z bdb wyposażeniem, łądne górne sypialnia, basen, kominek, łazienki Minusy: szutrowy, dość trudny dojazd, dosyć brudna kuchnia Ein super gepflegtes Haus und ein großartiger Vermieter !! Absolut empfehlenswert !!
od PLN 3 302,00 za wynajęcie na 7 nocy dodatkowe koszty (jeśli występują)
Opis/wolne terminy
Usuń Do ulubionych / Porównaj

Pokaż na mapie
Ocena domów i apartamentów według naszych klientów: Pergine Valdarno - 4.5 na 5 możliwych punktów. Ocena jest średnią z następującej liczby indywidualnych opinii: 6